E-poed

E-poodi tegema asudes tuleb kõik põhjalikult läbi mõelda

E-kaubanduse müügitulu kasvab mitte päevade ja tundide vaid minutitega. Aina suuremad kaubakogused liiguvad internetti ning meeletus tempos kasvab nende inimeste arv, kelle jaoks internetis ostlemine on igapäevane tegevus. Kui soovid sellest pirukast viilukest ka enda taldrikule, tee e-pood. Meie aitame sind.

Suurendage müüki läbi veebipoe

Vali sobiv e-poe platvorm

Sõltuvalt müüdavate toodete arvust, nende omadustest, tarnija juures kasutuses olevast platvormist, sihtturgudest ja paljudest muudest asjaoludest sõltub, millise e-poe platvormi võiksid valida. Oleme sulle platvormi valikul meelsasti abiks.

Leia sobiv e-poe disain

Sõltuvalt valitud platvormist leia endale sobiv e-poe disain. Paigaldame selle platvormile, lisame sinu ettevõtte logo, kvaliteetsed fotod ja juba ongi sul võimalus saada ettekujutus, milline su e-pood välja hakkab nägema.

Paneme üheskoos paika e-poe struktuuri

Klient peab tundma end sinu veebipoodi külastades mugavalt ja turvaliselt ning leidma kõik vajaliku ilma liigse peavaluta. Selleks tuleb e-poe struktuur põhjalikult läbi mõelda ning platvormiga siduda.

Lisame müügihaldustarkvara

Tehingute automatiseerimiseks installeerime veebipoele müügihaldustarkvara. Lisaks Eestis tegutsevate pankade linkidele on võimalik e-poele paigaldada ka mitmeid rahvusvahelist müüki toetavaid lahendusi.

Mitmekeelsuse küsimuse lahendamine

Kui näed oma e-poe klientide hulgas ka teisi keeli kõnelevaid kliente, tuleb nii veebipoe struktuur kui sisuelemendid ja müügihaldustarkvara dubleerida teises keelekeskkonnas.

E-poe haldamise koolitus

Olenemata selles, millise e-poe sisuhaldusplatvormi kasuks otsustad, oleme meelsasti valmis sulle veebipoe arendamisel abiks. Kui oleme keerulisemad küsimused sinu eest ära lahendanud, siis õpetame sind tooteid lisama ning iseseisvalt müügiprotsesse haldama.

E-poe hooldus ja tugiteenused

E-poe ehitamine on sageli pikk protsess, mis nõuab hulgaliselt aega ja vaeva. Seetõttu on väga kahju, kui kellegi pahatahtlikkuse või lihtsalt tehnilise ebakõla tõttu kogu töö vastu taevast lendab.

Et nii ei juhtuks, pakume sulle e-poe hoolduspaketti.

E-poe pluginate uuendamine

tagab su kodulehe tõrgeteta töö, külastajate teeninduse ja efektiivse müügi.

E-poe varukoopiate tegemine

kindlustab sinu veebipoe andmebaaside ja failide säilimise vähemalt 90 päevaks.

E-poe turvalisuse monitoorimine

24/7 annab viivitamatult märku, kui keegi su e-poodi ründab või kahjustada soovib.

E-poes kasutatud märksõndade SEO-optimeerimine

aitab veebipoel konkurentsis püsida ning Google’i otsitulemustes ettepoole liikuda.

Detailne aruanne

iga kalendrikuu lõpus hoiab sind e-poe arengutega kursis.

Professionaalne klienditugi

tagab sinu meelerahu 24/7.

Garanteeritud kvaliteet


Kindlasti huvitab sind, mis siis saab, kui vaatamata BigDoni e-poe hooldupaketi tellimisele peaks siiski midagi ebameeldivat juhtuma?

Kui nii, siis BigDon

  • teeb põhjaliku viirusetõrje omal kulul
  • taastab täielikult e-poe avariieelse seisundi omal kulul

Omame pikaajalist internetimüügi kogemust